icon_scroll_up
Prenájom Multifunkčných Priestorov

Prenájom Multifunkčných Priestorov

Súčasťou priestorov sú stoly, stoličky, projekcia a pripojenie WiFi.

V rámci denného prenájmu je možné realizovať prednášky, workshopy a prezentácie.

Možnosť objednania cateringu.

Rezervácia priestorov na : info@hendicentrum.com , Tel: +421 917 722 241 

V cene prenájmu sa účtuje manipulačný poplatok 30 Eur bez DPH.

Cenník je platný od 1.1.2021 do 31.12.2021.

 

 


od

9€

m2/ mesiac bez DPH

Od 2 až po 12 osôb

REZERVUJ SI

Cenník prenájmu priestorov:

priestor A na 3NP (73,37 m²)kapacita/počet ľudí: 20

 pre partnerov HENDI pre ostatných
cena v EUR bez DPH/deň 100,00 € 200,00 €

 

priestor B na 3NP (183,50 m²)kapacita/počet ľudí: 50 - 100  pre partnerov HENDI pre ostatných
cena v EUR bez DPH/deň 250,00 € 500,00 €

 

REZERVUJ SI

Lokalita

Floreát Ideapark má výhodnú a dostupnú polohu v rámci Piešťan. Tvorí spojnicu medzi diaľnicou D1 a príjazdovým mostom zo smeru od Topoľčian, poblíž ktorého sa nachádza centrum kúpeľného mesta. Budova je viditeľná zo všetkých smerov a prístupná vďaka blízkosti hlavných dopravných uzlov, autobusových zastávok a atraktívna z pohľadu blízkosti cyklotrasy.

Čo nájdete vo Floreát Ideapark

 • moderné priestory pre kancelárie na prenájom
 • coworkingové pracovisko
 • deväť zasadačiek pre 2 až 14 osôb
 • školiace pracoviská
 • kongresovú halu
 • multifunkčné priestory na prenájom
 • reštauráciu Meet&Eat
 • obchod Billa
 • rôzne služby nájomcov a poradenské centrum
 • telocvičnu s prenájom kolobežiek
 • aktívnych ľudí a priateľský kolektív

 

O projekte

Myšlienka vzniku budovy Floreát Ideapark v Piešťanoch vzišla z potreby a dopytu miestnej firmy VGD Slovakia po nadštandardných kancelárskych priestorov. Investorom sa ponúkla možnosť odkúpiť a prebudovať bývalý hotel Atóm. Aj keď pôvodne pre svoju firmu nepotrebovali také obrovské priestory, rozhodli sa zariskovať. Verili, že v Piešťanoch je viacero perspektívnych firiem, ktoré sa chcú posúvať ďalej a hľadajú pre svojich zamestnancov nadštandard. Budova už od pôvodných návrhov mala obsahovať všetko potrebné - od flexibilných, plno vybavených kancelárskych priestorov, cez zasadačky až po reštauráciu a priestor pre obchodný dom. Na jeseň roku 2018 sa ako prvý otvoril obchod Billa, v apríli 2019 sa otvorilo druhé poschodie kacelárskych priestorov, v máji sa pridala reštaurácia Meet&Eat a prvé podzemné podlažie s telocvičňou a multifunkčnými priestormi zameranými pre kongresy či oslavy. V júni 2019 sa oficiálne otvorila budova vrátane coworkingových priesorov so zasadačkami, ako aj štvrté poschodie s kancelárskymi priestormi.

Čo je Floreát?

Štvrť oproti Kúpeľnému ostrovu, kde na mieste pôvodných mokrín začal piešťanský vizionár Ľudovít Winter budovať novú mestskú časť, ktorej pôvod sa datuje do roka 1936. Symbolicky pomenoval toto miesto Floreát, čo znamená prekvitať. V súčasnosti nesie názov mestskej štvrti i nová budova, ktorá vznikla na mieste bývalého hotela Atóm. Nachádza sa neďaleko centra kúpeľného mesta a pre svoju unikátnosť má tendenciu stať sa tvorivým centrom Piešťan. Súčasťou plne bezbariérovej budovy je reštaurácia, konferenčná hala, dve telocvične, obchodný dom Billa, coworking či zdieľané zasadačky. Od júna 2019 ponúka priestory na prenájom, ktoré sa vystavajú na mieru zákazníka. V roku 2020 plánuje dobudovanie školiacich pracovísk.

Čo je Ideapark?

Myšlienkou Ľudovíta Wintera bolo vybudovať štvrť s inovatívnym prístupom k životu. Miestnym obyvateľom mala poskytnúť všetko potrebné. Ideapark Floreát je priestorom pre moderné a inovatívne spoločnosti i ľudí, ktorí majú záujem spolupracovať a pracovať v trendových, a na pomery malých miest, i nadčasových priestoroch. Zatiaľ čo Floreát predstavuje nové múry budovy a kreatívne priestory, Ideapark je jeho srdce. Je to komunita tvorivých a cieľavedomých ľudí a firiem, ktorí majú záujem napredovať a stať sa naozaj svetovými. Sú to i startupové, zábavné a tvorivé akcie, odborné konferencie či spoločenské i rodinné udalosti. Ideapark je tiež príjemné pracovné prostredie pre zamestnancov, ktorí majú k dispozícii zasadačky rôznych veľkostí, coworkingové pracoviská s asistentkami, priestory na relax, šport i súkromie. Ideapark chce inšpirovať a nedeliť sa na zdravých, hendikepovaných či inak odlišných. Pracuje v prospech všetkých a zároveň sa zameriava na svoj rast.