icon_scroll_up
Prenájom Zasadačiek

Prenájom Zasadačiek

 • Moderné priestory, plná technická vybavenosť vrátane internetu, TV monitoru, pripájacích káblov, písacej tabule + fixiek
 • V cene neprelivá, perlivá voda, káva, čaj

    Od 09/2023 má priestory zasadačiek v prenájme spoločnosť:

    VGD SLOVAKIA s.r.o. 

    Tel.číslo v prípade záujmu o rezerváciu: 033/735 29 10, 11 

 

 


od

9€

m2/ mesiac bez DPH

Od 2 až po 12 osôb

REZERVUJ SI

Cenník Prenájmu Zasadačiek

Zasadačky   * pre nájomcov budovy nad rámec zmluvy  ** pre nájomcov kancelárií
a coworkingu 
pre ostatných
Typ zasadačky Výmera Cena bez DPH / hod. Cena bez DPH / hod. Cena bez DPH / hod.
Zasadačka veľká
(do 14 miest)
36,00 m2 17,50 € 25,00 € 37,50 €
Zasadačka stredná
(do 10 miest)
22,00 m2 8,75 € 12,50 € 18,75 €
Zasadačka malá
(do 3 miest)
11,00 m2 4,50 € 6,25 € 8,75 €

* cena pre nájomcov Floreát Ideapark za zasadačky nad rámec zaplatených hodín v nájme
** cena za zasadačky pre nájomcov Floreát Ideapark, ktorí nemajú predplatené zasadačky v cene nájmu

REZERVUJ SI

Lokalita

Floreát Ideapark má výhodnú a dostupnú polohu v rámci Piešťan. Tvorí spojnicu medzi diaľnicou D1 a príjazdovým mostom zo smeru od Topoľčian, poblíž ktorého sa nachádza centrum kúpeľného mesta. Budova je viditeľná zo všetkých smerov a prístupná vďaka blízkosti hlavných dopravných uzlov, autobusových zastávok a atraktívna z pohľadu blízkosti cyklotrasy.

Čo nájdete vo Floreát Ideapark

 • moderné priestory pre kancelárie na prenájom
 • coworkingové pracovisko
 • deväť zasadačiek pre 2 až 14 osôb
 • školiace pracoviská
 • kongresovú halu
 • multifunkčné priestory na prenájom
 • reštauráciu Meet&Eat
 • obchod Billa
 • rôzne služby nájomcov a poradenské centrum
 • telocvičnu s prenájom kolobežiek
 • aktívnych ľudí a priateľský kolektív

 

O projekte

Myšlienka vzniku budovy Floreát Ideapark v Piešťanoch vzišla z potreby a dopytu miestnej firmy VGD Slovakia po nadštandardných kancelárskych priestorov. Investorom sa ponúkla možnosť odkúpiť a prebudovať bývalý hotel Atóm. Aj keď pôvodne pre svoju firmu nepotrebovali také obrovské priestory, rozhodli sa zariskovať. Verili, že v Piešťanoch je viacero perspektívnych firiem, ktoré sa chcú posúvať ďalej a hľadajú pre svojich zamestnancov nadštandard. Budova už od pôvodných návrhov mala obsahovať všetko potrebné - od flexibilných, plno vybavených kancelárskych priestorov, cez zasadačky až po reštauráciu a priestor pre obchodný dom. Na jeseň roku 2018 sa ako prvý otvoril obchod Billa, v apríli 2019 sa otvorilo druhé poschodie kacelárskych priestorov, v máji sa pridala reštaurácia Meet&Eat a prvé podzemné podlažie s telocvičňou a multifunkčnými priestormi zameranými pre kongresy či oslavy. V júni 2019 sa oficiálne otvorila budova vrátane coworkingových priesorov so zasadačkami, ako aj štvrté poschodie s kancelárskymi priestormi.

Čo je Floreát?

Štvrť oproti Kúpeľnému ostrovu, kde na mieste pôvodných mokrín začal piešťanský vizionár Ľudovít Winter budovať novú mestskú časť, ktorej pôvod sa datuje do roka 1936. Symbolicky pomenoval toto miesto Floreát, čo znamená prekvitať. V súčasnosti nesie názov mestskej štvrti i nová budova, ktorá vznikla na mieste bývalého hotela Atóm. Nachádza sa neďaleko centra kúpeľného mesta a pre svoju unikátnosť má tendenciu stať sa tvorivým centrom Piešťan. Súčasťou plne bezbariérovej budovy je reštaurácia, konferenčná hala, dve telocvične, obchodný dom Billa, coworking či zdieľané zasadačky. Od júna 2019 ponúka priestory na prenájom, ktoré sa vystavajú na mieru zákazníka. V roku 2020 plánuje dobudovanie školiacich pracovísk.

Čo je Ideapark?

Myšlienkou Ľudovíta Wintera bolo vybudovať štvrť s inovatívnym prístupom k životu. Miestnym obyvateľom mala poskytnúť všetko potrebné. Ideapark Floreát je priestorom pre moderné a inovatívne spoločnosti i ľudí, ktorí majú záujem spolupracovať a pracovať v trendových, a na pomery malých miest, i nadčasových priestoroch. Zatiaľ čo Floreát predstavuje nové múry budovy a kreatívne priestory, Ideapark je jeho srdce. Je to komunita tvorivých a cieľavedomých ľudí a firiem, ktorí majú záujem napredovať a stať sa naozaj svetovými. Sú to i startupové, zábavné a tvorivé akcie, odborné konferencie či spoločenské i rodinné udalosti. Ideapark je tiež príjemné pracovné prostredie pre zamestnancov, ktorí majú k dispozícii zasadačky rôznych veľkostí, coworkingové pracoviská s asistentkami, priestory na relax, šport i súkromie. Ideapark chce inšpirovať a nedeliť sa na zdravých, hendikepovaných či inak odlišných. Pracuje v prospech všetkých a zároveň sa zameriava na svoj rast.