icon_scroll_up

Ideapark Media

Novinky nielen zo sveta Floreát Ideapark.
btn_srch
Článok

Pracujete z domu? Vyskúšajte si coworkingové pracovisko takmer zadarmo

14.10.2019 | 11:00
Investori, ktorí zrenovovali bývalý hotel Atóm na súčasný Floreát Ideapark, priniesli do Piešťan modernú budovu s kancelárskymi priestormi či inovatívnymi zasadačkami. Súčasť projektu tvorí coworkingové pracovisko. Svoje miesto v ňom si môžete počas letných mesiacov júl a august prenajať za 3 eurá na deň, respektíve 30 eur za mesiac bez DPH.

„Radi by sme do budovy prilákali všetkých ľudí, ktorí pracujú z domu či internetových kaviarní. V našom Ideaparku nájdu všetko pod jednou strechou,“ povedal investor Marián Škorník, ktorý zároveň verí, že firmy potrebujú pre svojich zamestnancov reprezentatívne priestory.

„Ceny sme nastavili na takúto výšku z dôvodu, že takéto pracovisko tu neexistuje, ľudia ho nepoznajú a musia si ho najprv vyskúšať,“ dodáva a verí, že sa v budove vytvorí komunita kreatívnych ľudí.

V cene prenájmu coworkingu je zahrnutá káva, čaj či voda, mesační nájomcovia môžu využívať tlačiareň. K dispozícii majú kuchyňu či sociálne zariadenia, prístup k internetu, elektrine a za poplatok môžu využiť jednu z deviatich zasadacích priestorov, ktoré nesú piešťanské názvy. Zasadať tak môžete v Sĺňave, Váhu, Barlolámačovi, Ľudovítovi Winterovi či Kolonáde.

Budova ponúka všetko možné pre zamestnancov – raňajky a obedy si môžu dať v reštaurácii na prízemí, v prvom podlažnom poschodí si môžu aj zašportovať. Zároveň sa tu nachádza kongresová sála. Na treťom poschodí sa plánujú vybudovať školiace priestory so zelenou a slnečnou terasou.

„Takto si predstavujem kancelársku budovu – ľudia sem prídu do práce a majú tu všetko po ruke. Plánujeme zaviesť aj novinku takzvaných biznis obedov. Po mítingu si ľudia, ktorí chcú niečo prebrať medzi štyrmi očami, a zároveň ušetriť čas, môžu vychutnať obed priamo v zasadačke,“ hovorí Škorník.

Prevádzková doba v coworkingu bude počas júla a augusta od 8 do 16. hodiny. Ľudia, ktorí si chcú prenajať fixný stôl, keď si naň chcú napríklad umiestniť vlastný počítač s monitormi, aspoň 6 mesiacov, získajú prístupovú kartičku a priestory budú mať k dispozícii 24/7.

Všetky podstatné informácie získate na recepcii Floreát Ideapark, na čísle 033 / 73 529 80 alebo mailom na info@floreat-ideapark.sk.

„Veríme, že u nás vznikne mnoho myšlienok, priateľstiev a aktívna komunita, v ktorej sa budeme všetci pracovne posúvať ďalej,“ uzatvára jeden z dvoch investorov multifunkčnej budovy na Krajinskej ceste v Piešťanoch.

(Reklamný článok)